O Nas

Nasze biuro coworkingowe to idealne miejsce dla osób, które wykonują wolne zawody – tzw. freelancerów , osób prowadzących małe firmy, początkujących przedsiębiorców

– dla wszystkich, którzy po prostu szukają miejsca do pracy. U nas możecie wynająć biurko, sale szkoleniową lub skorzystać z innych wszechstronnych usług

Dla Was

Pragniemy być miejscem owocnej pracy w sprzyjających i kreatywnych warunkach. Miejscem, w którym możecie pracować wśród ludzi nawiązując nowe kontakty, wymieniać się doświadczeniami prowadząc ciekawe rozmowy przy pysznej kawie i herbacie. Miejscem, w którym możecie budować prestiż własnej firmy w oczach swoich klientów poprzez korzystanie z profesjonalnych urządzeń oraz samego biura. Dla Was zadbamy o przyjazną atmosferę i wszelkiego rodzaju udogodnienia, abyście mogli się rozwijać i osiągać sukcesy.

Do waszej dyspozycji oddajemy dom o powierzchni 180 metrów2. Dwie sale typu open space – wyposażone w 10 biurek. Dużą 25 osobową salę szkoleniową. Pojedynczy oraz dwu osobowy zaciszny w pełni wyposażony gabinet, a także kącik relaksacyjny z wygodną kanapą, połączony z aneksem kuchennym.

Biuro mieści się przy ul Stanisława Przybyszewskiego dzielnica Krowodrza, w świetnie skomunikowanym punkcie miasta zaledwie kilka minut pieszo od przystanku tramwajowego, blisko centrum, ale w miejscu gdzie nie tracisz czasu na dojazd stojąc w korkach, a przed biurem na pewno znajdziesz miejsce żeby zaparkować samochód.


pozyczki pozabankowa
Copyright © 2013 - creative-coworking.pl. All rights reserved.
Wykonanie i wdrożenie strony www i pozycjonowanie