Wirtualna sekretarka kim ona jest ?

Wirtualna sekretarka kim ona jest ?

Wirtualna sekretarka

Kim ona jest? To prawdziwa i doświadczona sekretarka, która realizuje wszystkie zadania tradycyjnego sekretariatu.

Sekretarka tworzy fundament firmy od strony zarządzania, organizacji, jest pierwszą osobą z którą rozmawia klient, pilnuje terminów spotkań, projektów, współpracy między działami, odbiera telefony. Ja swoją przygodę z praca sekretarki rozpoczęłam już na studiach.
Praca ta nauczyła mnie odpowiedzialności, bycia „na czas” z każdym z zadań mi poleconych. Wiem, że nie mogę sobie pozwolić na chwilę nieuwagi i roztargnienia. Moje zorganizowanie i skupienie mają ogromne znaczenie w prawidłowym i płynnym funkcjonowaniu biura. Bycie „prawą ręką” swojego szefa zobowiązuje.
Systematycznie uczestniczę w warsztatach, szkoleniach, konferencjach i spotkaniach biznesowych. Do tej pory poznałam wiele autorytetów, liderów, ludzi biznesu – ludzi z pasją. Ich wpływ na moje spostrzeganie świata i biznesu jest niebagatelny a dobre rady nie do przecenienia.
Moi klienci są dla mnie inspiracją. Ich praca i pasja poszerza moje horyzonty, ja w zamian stwarzam im komfortowe warunki do pracy.
Jestem osobą otwarta i ambitną. Nie zadowalam się byle, czym. Działam z rozmachem. Stawiam na skuteczność i jakość, potrafię jednak myśleć elastycznie. Zadowolenie moich klientów i zdobycie ich zaufania jest dla mnie wielką wartością.

Zapraszam do skorzystania z naszej usługi http://www.creative-coworking.pl/wirtualny-adres/

 

 

Share this Post: Facebook Twitter Pinterest Google Plus StumbleUpon Reddit RSS Email

Related Posts

Comments are closed.